Producenci
Informacje

Xtra

https://www.janmedic.pl/image/cache/data/c88f7235-500x500.jpg
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Dostępność: 1
Model: Silima® Xtra
Producent: SILIMA

Silima® Xtra

 

Stosowane pod piersią lub z boku piersi, miękkie silikonowe nakładki uzupełniające pozwalają na perfekcyjne odtworzenie kształtu po zabiegu oszczędzającym lub wówczas kiedy chcemy wyrównać naturalne różnice pomiędzy wielkością piersi.

Nakładkę Silima® Xtra umieszcza się pod piersią zarówno poziomo jak i po łuku. W rezultacie uzyskujemy efekt push-up, unosząc część tkanek piersi i osiągając dzięki temu lepsze wypełnienie u góry.  Jeśli potrzebujemy uzupełnienia w środkowej części piersi, np. po rekonstrukcji piersi, najlepiej jest zastosować mniejszą nakładkę.

W celu uzyskania jeszcze lepszego estetycznie wyglądu, można to zrobić łącznie z zastosowaniem naszych samoprzylepnych brodawek. Naturalnie miękki silikon szybko osiąga temperaturę ciała.


Dzięki zastosowaniu, medycznie przetestowanych samoprzylepnych pasków, zapewnione zostają zarówno bezpieczeństwo użycia, dyskrecja jak i komfort. Paski samoprzylepne przeznaczone są do wielokrotnego użycia,aczkolwiek można je również dokupić oddzielnie. Właśnie dzięki tym paskom Silima® Xtra, jako nakładka uzupełniająca, może być używana przez długi czas.

Silima® Xtra – poprawia samopoczucie i jakość życia

Idealna dla kobiet po zabiegu oszczędzającym lub w celu wyrównania naturalnych różnic w wielkości piersi.

Może być stosowana bezpośrednio na skórę za pomocą pasków przylepnych, co zapewnia idealne ułożenie i ustabilizowanie nakładki.

Rozmiar 1 lub 2 nakładek Silima® Xtra pozwoli na wyrównanie ubytku w środkowej części piersi przy jednoczesnym zastosowaniu samoprzylepnych brodawek.

Pozwala na podtrzymanie i uniesienie piersi od dołu lub z boku przywracając w ten sposób naturalny kształt ciała.

Ma cienkie i miękko zwężające się brzegi zapewniające dobre przyleganie do ciała bez widocznych granic.

Jej naturalny wygląd zapewnia specjalna, naturalnie matowa warstwa zewnętrzna.

Może być noszona po lewej lub po prawej stronie w każdym dobrze dobranym biustonoszu.

Brak dodatkowych zdjęć produktu.