Producenci
Informacje

Proteza piersi Elite Nr katalog. 66 398

https://www.janmedic.pl/image/cache/data/21266149-500x500.jpg
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Dostępność: 1
Model: Nr katalog. 66 398
Producent: SILIMA

Proteza piersi Silima® Elite Nr katalog. 66 398

Silima® Elite – anatomicznie ukształtowane, lekkie i jedwabiście miękkie protezy piersi opracowane specjalnie z myślą o pacjentkach, które potrzebują dodatkowego wypełnienia w górnej skali rozmiarów.

Silima® Elite – idealne dla pacjentek po mastektomii ubustronnej, dla których duże rozmiary tradycyjnych protez bardzo często zachodzą na siebie z przodu.

Silima® Elite – nowa koncepcja zapatrzenia niestandardowego, zapewniająca pacjentkom bardziej zindywidualizowany dobór niż kiedykolwiek przedtem.

Silima® Elite jest lekką protezą opartą na technologii silikonowo-poliuretanowej zapewniającej doskonałe jedwabiście miękkie wykończenie. Ma ona ten sam zarys kształtu co Silima® w kształcie serca (66 320), ale różni się pod każdym innym względem!

Dodatkowe wypełnienie protezy Elite zapewni jeszczelepsze odwzorowanie natury niż tradycyjna gama protez o dużym wypełnieniu (tzw. „Full Cup”). Dzięki temu nie musisz niepotrzebnie decydować się na wybór zbyt szerokiej protezy w celu właściwego doboru stopnia wypełnienia.

Elite są dostępne w postaci symetrycznych protez na stronę lewą lub prawą lub do zastosowania obustronnego. Dzięki swojej miękkości układają się one lekko niesymetrycznie dokładnie tak jak prawdziwa pierś kobieca – dlatego też, w trakcie noszenia, tworzą obraz naturalnej dojrzałej piersi.

Elite dostępne są w zakresie średnich i dużych rozmiarów, co w połączeniu z ich specjalną budową doskonale zaspokoi zapotrzebowanie ściśle określonej grupy użytkowniczek. Są idealne dla pań o obfitym kształcie biustu, które pragną wyglądać perfekcyjnie.

Silima® - zapewnia indywidualnie dostosowany wybór (dla porównania od lewej do prawej):
Silima® Elite (miseczka D/E), Silima® soft&light (miseczka C), Silima® soft&light (miseczka B)


Rozmiar Miseczka Opis
8, 10, 12, 14 D / E kształt anatomiczny, symetryczne
Brak dodatkowych zdjęć produktu.