Producenci
Informacje

WYSOKI GORSET LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWY 6215

https://www.janmedic.pl/image/cache/data/6215-500x500.jpg
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Dostępność: 1
Model: 6215

WYSOKI GORSET LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWY 6215
DLA OSÓB Z ROZCIĄGNIĘCIEM POWŁOK BRZUSZNYCH

Opis: gorset wykonany jest z trzech, różnych warstw oddychających materiałów (bawełna, pianka, poliester). Materiał użyty do produkcji pasa jest półelastyczny, jego struktura zapewnia maksymalną, możliwą do uzyskania przewiewność. Łatwy w zakładaniu, wygodny w użyciu, system dociągowy taśm stabilizacyjnych. Taśmy są zapinane na velcro, które dzięki odpowiedniej konstrukcji mogą być dopasowane na długość do każdego pacjenta indywidualnie. Elastyczne taśmy pozwalają regulować siłę naciągu i przylegania pasa według indywidualnych potrzeb pacjenta. Zapięcia boczne pasa zaprojektowano tak by łatwo dopasować gorset. Taśmy dociągowe posiadają dodatkowe szlufki ułatwiające zapinanie i odpinanie, szczególnie przydatne osobom ze słabą sprawnością manualną. Pas posiada w części tylnej cztery fiszbiny, z których dwie są twardsze a dwie miękkie i mogą być stosowane zamiennie lub razem. W części przedniej znajdują się stalki, które zapobiegają zwijaniu się pasa oraz wspierają powłoki brzuszne zwiększając poprzez to siłę stabilizacji.

Taśmy barkowe pozwalają na zastosowanie dodatkowej siły dociągowej. Ponadto taśmy lędźwiowe pozwalają na zwiększenie siły stabilizacji kręgosłupa i podparcia brzucha. Odpowiednio ukształtowana ściana przednia gorsetu oraz kształt taśm dociągowych zapewniają właściwe przyleganie gorsetu u osób z rozciągniętymi powłokami brzusznymi.
Zastosowanie: dobre podparcie w części piersiowo-lędźwiowej kręgosłupa, dzięki przewiewności i miękkości materiału gorset jest bardzo lekki oraz wygodny w noszeniu.
Zalecenia: zmiany zwyrodnieniowe, choroby krążka międzykręgowego, pooperacyjnie, u osób z rozciągniętymi powłokami brzusznymi.
Kolor: beż.
Wysokość: z przodu 26 cm z tyłu 51 cm.
NFZ: wysoka sznurówka półsztywna z podpaszkami 9170.11 dysfunkcja stała.
Wysoka sznurówka półsztywna z podpaszkami 9180.06 dysfunkcja czasowa.

ROZMIAR S/1 M/2 L/3 XL/4 XXL/5
Brak dodatkowych zdjęć produktu.