Producenci
Informacje

Gorset lędźwiowo-krzyżowy 6214

https://www.janmedic.pl/image/cache/data/6214-500x500.jpg
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Dostępność: 1
Model: 6214

GORSET LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWY 6214
DLA OSÓB Z ROZCIĄGNIĘCIEM POWŁOK BRZUSZNYCH

Opis: gorset wykonany jest z trzech, różnych warstw oddychających materiałów (bawełna, pianka, poliester). Materiał użyty do produkcji pasa jest półelastyczny, jego struktura zapewnia maksymalną, możliwą do uzyskania przewiewność. Łatwy w zakładaniu, wygodny w użyciu, system dociągowy taśm stabilizacyjnych. Taśmy są zapinane na velcro, które dzięki odpowiedniej konstrukcji mogą być dopasowane na długość do każdego pacjenta indywidualnie.

Elastyczne taśmy pozwalają regulować siłę naciągu i przylegania pasa według indywidualnych potrzeb pacjenta. Zapięcia boczne pasa zaprojektowano tak by łatwo dopasować gorset. Taśmy dociągowe posiadają dodatkowe szlufki ułatwiające zapinanie i odpinanie, szczególnie przydatne osobom ze słabą sprawnością manualną. Pas posiada w części tylnej cztery fiszbiny, z których dwie są twardsze a dwie miękkie i mogą być stosowane zamiennie lub razem. W części przedniej znajdują się stalki, które zapobiegają zwijaniu się pasa oraz wspierają powłoki brzuszne zwiększając poprzez to siłę stabilizacji. Odpowiednio ukształtowana ściana przednia gorsetu zapewnia właściwe przyleganie u osób z rozciągniętymi powłokami brzusznymi. Zastosowanie: dobre podparcie w części piersiowo-lędźwiowej kręgosłupa, dzięki przewiewności i miękkości materiału gorset jest bardzo lekki oraz wygodny w noszeniu.
Zalecenia: rozciągnięte powłoki brzuszne, dolegliwości bólowe dolnej partii pleców na tle pogłębionego przodowygięcia kręgosłupa lędźwiowego, zmiany zwyrodnieniowe, choroby krążka międzykręgowego, pooperacyjnie.
Kolor: beż.
Wysokość: z przodu 26 cm z tyłu 28 cm.
NFZ: gorset lędźwiowo-krzyżowy wg Williamsa 9170.06 dysfunkcja stała.
Gorset lędźwiowo-krzyżowy wg Williamsa 9180.03 dysfunkcja czasowa.

ROZMIAR S/1 M/2 L/3 XL/4 XXL/5

Brak dodatkowych zdjęć produktu.