Producenci
Informacje

Wysoki gorset lędźwiowo-krzyżowy 6212

https://www.janmedic.pl/image/cache/data/6212-500x500.jpg
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Dostępność: 1
Model: 6212

Wysoki gorset lędźwiowo-krzyżowy 6212

Opis: gorset wykonany jest z trzech, różnych warstw oddychających materiałów (bawełna, pianka, poliester). Materiał użyty do produkcji pasa jest półelastyczny, jego struktura zapewnia maksymalną, możliwą do uzyskania przewiewność. Łatwy w zakładaniu, wygodny w użyciu, system dociągowy taśm stabilizacyjnych. Taśmy są zapinane na velcro, które dzięki odpowiedniej konstrukcji mogą być dopasowane na długość do każdego pacjenta indywidualnie. Elastyczne taśmy pozwalają regulować siłę naciągu i przylegania pasa według indywidualnych potrzeb pacjenta. Zapięcia boczne pasa zaprojektowano tak by łatwo dopasować gorset. Taśmy dociągowe posiadają dodatkowe szlufki ułatwiające zapinanie i odpinanie, szczególnie przydatne osobom ze słabą sprawnością manualną. Pas posiada w części tylnej cztery fiszbiny, z których dwie są twardsze a dwie miękkie i mogą być stosowane zamiennie lub razem. W części przedniej znajdują się stalki, które zapobiegają zwijaniu się pasa oraz wspierają powłoki brzuszne zwiększając poprzez to siłę stabilizacji.
Zastosowanie: dobre podparcie w części lędźwiowej kręgosłupa, dzięki przewiewności i miękkości materiału gorset jest bardzo lekki oraz wygodny w noszeniu.

Zalecenia: stany zapalne kręgosłupa lędźwiowego, zmiany zwyrodnieniowe, osłabienie i atonia mięśniowa, choroby krążka międzykręgowego, pooperacyjnie.
Kolor: beż.
Wysokość: z przodu 24 cm z tyłu 33 cm.
NFZ: wysoka sznurówka półsztywna z podpaszkami 9170.11 dysfunkcja stała.
Wysoka sznurówka półsztywna z podpaszkami 9180.06 dysfunkcja czasowa.


ROZMIAR S/1 M/2 L/3 XL/4 XXL/5
Brak dodatkowych zdjęć produktu.