Producenci
Informacje

Poduszka Vila Medium B4m

https://www.janmedic.pl/image/cache/data/poduszki/b4m_p-500x500.jpg
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Dostępność: 1
Model: Medium B4m

Poduszka Vila Medium B4m

Poduszka Vila Medium została zaprojektowana w oparciu o kształt poduszki Vila. B4 Medium występuje w trzech stopniach twardości pianki (miękka, średnia, twarda). Jest poduszką niższą, przeznaczoną głównie dla osób z krótką szyją i krótkim ramieniem. Stosowana również przez młodzież w okresie dorastania, lub osoby niskie, drobnej budowy ciała. Twardość poduszki należy dopasować do parametrów szyi, ramienia, wzrostu oraz materaca na, którym śpimy.
Valde Vila Medium posiada profilowanie pod głowę i szyję, łuk oraz kanał wentylacyjny. Profilowanie pod głową i szyją daje stabilizację podczas snu szczególnie u osób, które często zmieniają pozycje.
Łukowaty kształt poduszki pozwala na schowanie ramienia i barku. Poprawia tym samym pozycję śpiącego i pozwala na jeszcze bardziej efektywną postawę ortopedyczną, czego nie można było uzyskać w poduszkach ortopedycznych starej generacji.
Dzięki anatomicznym kształtom Vili, odcinek kręgosłupa szyjnego utrzymany jest w poprawnej pozycji podczas spania na boku i na plecach.

Wymiary:

 

 

 

 

 

Kolor:

 

 

 

Brak dodatkowych zdjęć produktu.