Producenci
Informacje

Poduszka Vila B4

https://www.janmedic.pl/image/cache/data/poduszki/b1_p-500x500.jpg
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Dostępność: 1
Model: Vila B4

Poduszka Vila B4

Poduszka Vila B4 jest najbardziej nowoczesną i komfortową poduszką Valde. Posiada wyprofilowanie pod szyję oraz otwór dekompresyjno - wentylacyjny.
Jest idealna dla osób, które często zmieniają pozycję podczas snu. Jej właściwości, dopracowane w najmniejszych szczegółach pozwalają na miły, regenerujący siły i zmęczenie mięśni odcinka szyjnego kręgosłupa odpoczynek. Dzięki poduszce Vila nareszcie zaznasz spokoju i wygody podczas snu. Łukowaty kształt poduszki pozwala na schowanie ramienia i barku poprawiając tym samym pozycję śpiącego.
Vila występuje w trzech stopniach twardości (miękka, średnia, twarda), co umożliwia wybór poduszki w zależności od potrzeb użytkownika. Poduszka ta występuje również w wersji standardowej. Poduszka Vila dostępna jest w dwóch rozmiarach; Large oraz Medium. Rozmiar Medium zaprojektowany został z myślą o wszystkich, mających drobną posturę ciała. 
Poduszka Vila B4 zapewniając wygodę realizuje program snu leczniczego przynosząc ulgę w stanach napięcia i bólu głowy, zesztywnieniu ramion i szyi. Minimalizuje chrapanie. Idealna do rehabilitacji szyjnego odcinka kręgosłupa.

Wymiary:                                                                      

 

 

 

 

 

Kolor:

 

 

 

Brak dodatkowych zdjęć produktu.